Home Nabídka zaměstnání Reference Politika ISŘ Certifikáty Kontakty
Teplo Plyn Stavebnictví Výměníky Zásobníky Ostatní výrobky Servis Regulační stanice plynu
 

IZOLACE PRO VÝMĚNÍKY

Společnost ELTE, s.r.o., dodává ke všem vlastním výrobkům tepelné izolace z materiálů plast/melamin, jedná se kvalitně zpracovanou tepelnou izolaci vyrobenou přesně na míru daného výrobku. Použitím tzv. stavebnicového systému rozličných konstrukčních prvků, součástí nebo modulů lze výrazně zjednodušit konstrukce izolování mnoha objektů pomocí předem vyrobených prvků. Izolace se skládá z melaminové pěny s klínovými zářezy, pro vznik flexibilní izolace. Tím získává optimální tvar pro povrch zásobníků, nádrží a výměníků. Melaminová pěna má požární třídu B1.

Výhodou této izolace je také vysoká odolnost proti vlhkosti a nasáknutí vodou.

Lze taktéž navrhnout izolaci podle individuálního přání zákazníka. Pro standardní výrobky jsou dané izolace skladem a ihned k dodání. Tepelná ztráta pro melaminovou izolaci je na příklad u zásobníku 400L - 2,07kWh/24h.

Standardně jsou izolace dodávané společností ELTE, s.r.o., na povrchu červené, jiné barvy pouze na zakázku. Standardní dodací lhůty pro speciálně upravené izolace jsou 2-3 týdny. Při exportu jsou izolace zabaleny v papírové kartonové krabici s vnější ochranou igelitu proti vlhkosti.


       


 
 
Katalogový list Certifikát jakosti Technický list  
 
 
 
ELTE, s.r.o. , Za Válcovnou 465/49 , 400 01 Ústí nad Labem